Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Osiris A

Hamaday Ly

Headcoach

Peter Van Schandevyl

Assistent-Coach

Patrick Boterbergh

President

Sven De Smet

Administration / Communication / grafisch
Osiris on hold wegens corona

Op dit moment zijn er nog geen wedstrijden gespeeld.

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Kortrijk Spurs DSE B22000613683
2Basket Hema SKW DSE B220006157101
3BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A220006119102
4DBC Osiris Okapi Aalst DSE A210104101100
5Amon Jeugd Gentson DSE A21010413273
6DBC Houthalen DSE A210104107110
7Avanti Dames Brugge DSE A21010499129
8Basket SKT Ieper DSE A1100036054
9Phantoms Basket Boom DSE B1100036056
10Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A20020295120
11Antwerp Giants DSE A20020294131
12KB Oostende Bredene DSE A20020259152
13Hasselt BT DSE A1001016569
14Basket Willebroek DSE A1001015660

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.