Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Osiris B

Patrick Boterbergh

President

Sven De Smet

Communicatie/Grafisch/Website/Sociale Media/Marketing/PR

Op dit moment zijn er nog geen wedstrijden gespeeld.

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Mibac Middelkerke DSE A4400012272166
2LDP Donza DSE A4400012311198
3BJM-Gembas Knesselare DSE A4400012249185
4KBBC Sparta Laarne DSE B4301010260227
5Amon Jeugd Gentson DSE B420208209234
6BBC Feniks Futuria Gent DSE A420208256221
7BBC Wildcats Gavere DSE A420208230251
8Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A420208195225
9DBC Osiris Okapi Aalst DSE B410306202249
10Avanti Brugge Dames DSE B410306200253
11House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C410306275274
12Wytewa Roeselare DSE A410306215263
13BBC Houtem DSE A410306227224
14B.C. Blue Stars Brugge DSE A400404167298

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.