Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Osiris B

Kalender

DatumWedstrijdTijd/uitslagCompetitieLocatie

Kalender

DatumWedstrijdTijd/uitslagCompetitieLocatie

Op dit moment zijn er nog geen wedstrijden gespeeld.

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1LDP Donza DSE A26250107619091241
2Mibac Middelkerke DSE A26220407016591263
3KBBC Sparta Laarne DSE B26220407015781244
4BBC Houtem DSE A261601005815281453
5BBC Wildcats Gavere DSE A261501105614151391
6BJM-Gembas Knesselare DSE A261501105615481458
7House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C261501015515171458
8Amon Jeugd Gentson DSE B261301305214331456
9Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A26901704413411515
10Wytewa Roeselare DSE A26901614312931520
11BBC Feniks Futuria Gent DSE A26701904013641566
12Avanti Brugge Dames DSE B26701904013001597
13DBC Osiris Okapi Aalst DSE B26701813912301433
14B.C. Blue Stars Brugge DSE A260002600520

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.