Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Osiris B

Patrick Boterbergh

President

Sven De Smet

Administration / Communication / grafisch

Op dit moment zijn er nog geen wedstrijden gespeeld.

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Kortrijk Spurs DSE C22000616295
2LDP Donza DSE A22000613695
3Amon Jeugd Gentson DSE B220006137108
4BBC Houtem DSE A220006128111
5BBC Feniks Futuria Gent DSE A220006132116
6Wytewa Roeselare DSE A210104122116
7DBC Osiris Okapi Aalst DSE B210104109108
8KBBC Sparta Laarne DSE B1100035644
9Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B200202125132
10BBC Wildcats Gavere DSE A20020298118
11Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A20020297124
12B.C. Blue Stars Brugge DSE A20020298152
13Avanti Dames Brugge DSE B20020298156
14Mibac Middelkerke DSE A1001014164

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.