Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Okapi B

Anthony Mallego

Sportief Directeur

Jean-Paul Vaeyens

CFO

Jan De Weghe

Walter Van den Bossche

Guy Valckenier

Bart De Moor

CEO/Commercieel Manager

Gert Van Cauter

Stefan Van Weyenbergh

Sven De Smet

Communicatie/Grafisch/Website/Sociale Media/Marketing/PR

Luc Van Der Eecken

Financieel verantwoordelijke

Tom Audenaerde

Social Media

Hans Rombaut

Verslag website

Tim Van den Bossche

Technische ondersteuning | lichttechnicus

Quinten De Schuiteneer

Cameraman Okapi TV

Marc De Gyndt

Speaker tegenstander

Geert Segers

Clubfotograaf

Elsy Segers

Stand-in

Arnaud Binst

Fotograaf

Danny De Wolf

Technische ondersteuning

Greta Van Den Hende

toegangscontrole

Martine Van Delsen

toegangscontrole

Paulien Van Mulders

wedstrijd interviews Okapi Tv

Tonia Van de Maele

Verantwoordelijke stewards

Yannick Verbeeck

Commentator live stream

Preben Leroy

Terrein cleaner

Michael Vinck

Terrein cleaner

Kalender

DatumWedstrijdTijd/uitslagCompetitieLocatie

Kalender

DatumWedstrijdTijd/uitslagCompetitieLocatie

Op dit moment zijn er nog geen wedstrijden gespeeld.

nrTeamPW DLFPtsForAgt
1Avanti Brugge 2015 HSE A8800024795533
2Basket SKT Ieper HSE B9800124654508
3Amon Jeugd Gentson HSE A9702023671594
4Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B9702023673568
5BBC Falco Gent HSE B9603021652612
6Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A8503018605528
7Panters Baasrode HSE A9405017709691
8Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A9405017639671
9Okapi Aalst HSE B8404016564558
10BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A9207013657727
11BBC Houtem HSE A8206012526537
12BC Black Boys Erpe-Mere HSE A8206012490565
13BBC Koksijde HSE A8107010473792
14BBC Olympia Denderleeuw HSE A900909538762

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.