![]()
De Hel van Vlaanderen leeft. Zorg dat jouw plaats verzekerd is!
Het voorbije seizoen heeft nog maar eens bewezen dat geen enkele zaal in België die kan tippen aan de sfeer van het Forum. Tijdens topwedstrijden en grote clubmomenten waren de plaatsen schaars, de tribunes afgeladen vol en de energie ongezien. De Hel van Vlaanderen was terug. En hoe.
Die magie willen we niet alleen behouden. We willen ze verder uitbouwen. Daarom lanceren we vandaag onze abonnementencampagne voor het seizoen 2026-2027.
Met een abonnement verzeker je jezelf niet alleen van jouw vaste plaats in het Forum voor vele topwedstrijden zoals oa de carnavalsmatch. Je kiest er ook voor om deel uit te maken van ons verhaal. Om elke stap van de ploeg van dichtbij mee te maken. Om samen met vele andere supporters opnieuw een seizoen lang achter onze kleuren te staan en van het Forum de Hel van Vlaanderen te maken.
Bovendien kozen we er als club bewust voor om de abonnementsprijzen niet te verhogen. Terwijl verschillende clubs hun seizoentickets duurder maakten, houden wij vast aan dezelfde tarieven als vorig seizoen. Een bewuste keuze, omdat we geloven dat basketbal in Aalst toegankelijk moet blijven voor onze trouwe supporters wiens loyaliteit in moeilijke tijden de laatste jaren groot was! De dankbaarheid van het bestuur om gedurende de laatste jaren samen met ons het financiele gevecht aan te gaan, wordt enorm gewaardeerd! Grote dank hiervoor!
![]()
![]()
ABONNEMENTSCATEGORIEËN & TARIEVEN
Categorie 1 – €250 Vakken M, N, I, H, E (rood), G (rood), L (rood), J (rood)
Categorie 2 – €275 Vakken A (rood), B (rood), E (blauw), G (blauw), L (blauw), J (blauw)
Categorie 3 – €325 Vakken C & D
![]()
WAT ZIT ER ALLEMAAL IN JE ABONNEMENT?
Je vaste zitje, zelfs tijdens topwedstrijden én de carnavalsmatch
Toegang tot minstens 16 thuiswedstrijden en alle beker- en play-offs wedstrijden
Gemiddeld €7 korting per wedstrijd vergeleken met losse tickets
Gratis toegang tot alle wedstrijden van Osiris, B-teams, jeugdploegen én The Tower
![]()
VOOR BESTAANDE ABONNEMENTHOUDERS
Als bestaande abonnementhouder kan je vanaf nu jouw plaats online verlengen. De voorrangsperiode loopt tot en met 31 juli 2026. Daarna worden alle niet-verlengde plaatsen publiek te koop aangeboden.
Sponsors die via hun pakket beschikken over een seat krijgen automatisch hun abonnement toegestuurd later deze zomer en hoeven geen actie te ondernemen. Abonnees die op factuur wensen te bestellen, vragen we om een e-mail te sturen naar ticketing@okapiaalst.be. Zij hoeven hun abonnement niet online te verlengen.
Het voorbije seizoen hebben we samen iets moois opgebouwd. Laten we daar volgend seizoen op verder bouwen. Want een volle zaal maakt het verschil. Jullie maken het verschil. Samen vormen we de beste basketbalsupporters van België. Samen zorgen we ervoor dat tegenstanders met knikkende knieën naar Aalst afzakken. Samen maken we van elke thuiswedstrijd een belevenis. Samen schrijven we verder aan het verhaal van onze club.
![]()
Koop je abonnement. Verzeker je plaats. Schrijf mee aan het volgende hoofdstuk van Okapi Aalst.
Wil je liever je abonnement aan het loket afhandelen. De dienst ticketing is volgende data open van 09u tot 12u
08/06
12/06
15/06
19/06
22/06
26/06
29/06
03/07
06/07
10/07
Aalt Tesaumen. Voor onze club. Voor onze stad. Voor onze ziel.
(steeds van 9u tot 12u)
JUNI
🟦 Maandag: 23 & 30
🟦 Vrijdag: 20 & 27
JULI
🟦 Maandag: 7
🟦 Vrijdag: 4 & 11
AUGUSTUS
🟦 Maandag: 18 & 25
🟦 Vrijdag: 22 & 29
🔒 Let op: jaarlijkse vakantie van 14/07 t.e.m. 17/08 – in die periode is er geen verkoop.
Lees meerIn het abonnement zitten alle thuismatchen:
✅ Je vaste zitje – zelfs tijdens topwedstrijden én de carnavalsmatch
✅ Toegang tot minstens 17 thuiswedstrijden, inclusief beker- en play-offs
✅ 2 gratis gastentickets voor een reguliere thuiswedstrijd (m.u.v. de carnavalsmatch en play-offs)
✅ Gratis gadgets – vorig seizoen kreeg je er een exclusieve sjaal bij!
✅ Gemiddeld €7 korting per wedstrijd vergeleken met losse tickets
✅ Gratis toegang tot alle wedstrijden van Osiris, B-teams, jeugdploegen én The Tower
➡️ Inclusief voorrang bij aankoop van 2 extra tickets voor de carnavalswedstrijd!
Lees meerUiteraard! Bestaande abonnees krijgen tot 15 augustus tijd om hun abonnement te verlengen. Hun plaatsen blijven tot dat moment geblokkeerd.
Indien u als abonnee voor deze datum niet heeft verlengd wordt uw plek beschikbaar gesteld in de vrije verkoop.
Lees meerWe moedigen onze fans zoveel als mogelijk aan om hun abonnement online te bestellen.
Indien het voor u niet mogelijk is om online uw abonnement te bestellen, dan kan u zich fysiek naar ons loket in het Forum begeven:
(steeds van 9u tot 12u)
JUNI
🟦 Maandag: 23 & 30
🟦 Vrijdag: 20 & 27
JULI
🟦 Maandag: 7
🟦 Vrijdag: 4 & 11
AUGUSTUS
🟦 Maandag: 18 & 25
🟦 Vrijdag: 22 & 29
🔒 Let op: jaarlijkse vakantie van 14/07 t.e.m. 17/08 – in die periode is er geen verkoop.
Betaling kan cash of via Bancontact.
Lees meerEen abonnement wordt enkel afgeleverd als dit betaald is, het is niet mogelijk om achteraf te betalen.
We ontvangen betalingen als volgt:
Abonnementen verlopen via Ticketmonster en worden doorgestuurd per e-mail. Dit verloopt in principe dus volledig digitaal. Hou er wel rekening mee dat dit niet instant na jouw bestelling gebeurt aangezien we dit nog manueel nakijken en verwerken.
Indien gewenst kan u zich tijdens de openingsuren van de dienst ticketing naar het loket begeven waar we uw abonnement kunnen afdrukken:
(steeds van 9u tot 12u)
JUNI
🟦 Maandag: 23 & 30
🟦 Vrijdag: 20 & 27
JULI
🟦 Maandag: 7
🟦 Vrijdag: 4 & 11
AUGUSTUS
🟦 Maandag: 18 & 25
🟦 Vrijdag: 22 & 29
🔒 Let op: jaarlijkse vakantie van 14/07 t.e.m. 17/08 – in die periode is er geen verkoop.
Lees meerAlle jeugd onder de 12 jaar kan gratis de wedstrijden van Okapi Aalst bijwonen. Het is echter verplicht om ook een ticket online aan te vragen af te halen op het secretariaat vanaf 2 uren voor elke wedstrijd.
Tussen 12 en 18 jaar betaal je 10 euro.
Lees meerJa! Wanneer je zelf niet aanwezig kan zijn maar je graag iemand anders laat genieten van jouw plaatsen, dan kan je dit op de volgende manier doen:


