Zoeken x

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
16 juni 2021

Delen op:

We stellen voor: onze jeugdcoördinatoren

💪👌🔥🙏Vanaf 1 augustus kunnen onze jeugdspelers – jongens en meisjes – opnieuw starten. Wat zal de “goesting” groot zijn, de energie onuitputtelijk en de wilskracht niet te temmen. Wat een jaar hebben we met z’n allen immers achter de rug.
Maar zie… het mag, het kan, het zal zo zijn. Vanaf 1 augustus zullen onze jeugdcoaches paraat staan. Er wordt momenteel keihard gewerkt door de 4 coördinatoren die we zeer graag vandaag aan jullie voorstellen.
De puzzel wordt gelegd…
 
Melanie Liebaut wordt verantwoordelijk voor het project “Start to ball”. Edwin Schorreel zal zijn jarenlange ervaring aanwenden als coördinator van de School jongens en meisjes. Stijn Penninck neemt de leiding over de Academy jongens en Dirk Cooman doet het zelfde voor de Academy meisjes.
 
Nog even geduld, maar het aftellen is wel begonnen. OEF!
 
#okapiaalstublieft

Blijf op de hoogte van okapi aalst!

Via onze social media kanalen en de wekelijkse nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld.